Medicinoje

Nuostabi ozono savybė yra ta, kad jis aprūpina organizmą deguonimi. Ne visi žino, jog būtent deguonies bijo ir nuo jo žūsta visi patologiniai mikroorganizmai, sukeliantys vėžį, diabetą, širdies ir kraujagyslių ligas, tromboflebitą, psoriazę ir daugelį kitų vadinamų “nepagydomų” ligų.
Pasitikėjimas ozonu pastoviai auga: juo valomas geriamasis vanduo, baseinai, miestų vandentiekiai, ligoninėse – medicininiai instrumentai, ligoninėse ir klinikose ozonas naudojamas kaip dezinfektantas. Ozono antibakterinis veikimas yra daug stipresnis nei formalino ar permanganato. Medicinoje O₃ pirmąkart panaudotas per Pirmąjį pasaulinį karą. Juo buvo purškiamos ilgai negyjančios žaizdos, gangrenuota oda, grybelinių ligų pažeistos sritys. Netrukus O₃ mišiniai pradėti taikyti ir vidiniam gydymui.

Ozonoterapija – tai gydymas ozonu ( triatomiu deguonimi O₃). Vienas efektyviausių, ekologiškiausių ir moderniausių gydymo, profilaktikos bei reabilitacijos metodų. Pasaulyje ir Europoje sėkmingai taikoma medicinos praktikoje, daugelio susirgimų gydymui bei prevencijai.
Ozonas naudojamas gydant apie 150 susirgimų rūšių. Taikomas gydant ūmas ir lėtines vidaus organų ligas. Efektyviai veikia esant skrandžio ir žarnyno, širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo takų, bronchų ir plaučių, sąnarių ligoms. Labai naudingas, gydant kepenų, inkstų ir kt. vidaus organų, neurologinio pobūdžio susirgimus.

Ozonas naudingas ne tik sergantiems, bet ir sveikiems žmonėms. Jis skatina laimės hormono endorfino gamybą organizme. Po ozono terapijos procedūrų žmonės pasijunta turintys daugiau jėgų, jie tampa darbingesni, žvalesni, atsparesni peršalimo ir kitoms ligoms. Ozono terapija labai padeda sportuojantiems, nes šis deguonies junginys didina organizmo ištvermę, leidžia lengviau pakelti krūvį.
Savo dezinfekcinėmis bei detoksikacinėmis savybėmis aktyvuotas deguonis arba Ozonas O3 pasižymi ne tik medicinoje, bet ir kosmetologijoje.
Medicininis ozonas – viena efektyviausių priemonių, galinčių atstatyti su amžiumi lėtėjančius organizmo biologinius procesus. UAB „Ozono centras“ specialistai kartu su  mokslininkai kasmet medicinoje – ir ne tik – atranda vis naujų ozono panaudojimo sričių.
Ozonas – tai tikra gamtos dovana žmogui.