Ozonu prisotinti aliejai

Nors įprastai ozonas greitai skila, jį galima ilgiau išsaugoti aliejinėje formoje. UAB „Ozono centro“ ypatinga technologija leidžia ozoną efektyviai sujungti su aliejuose esančiomis dvigubomis jungtimis tarp anglies atomų, taip jį ilgam išlaikant stabilų. Laikant atitinkamomis sąlygomis ozonas aliejuose išsilaiko 8 ir daugiau metų. Palyginimui 20oC temperatūroje ozono dujų pusinės eliminacijos laikas yra 40 min.

Ozonu prisotinti aliejai skirti naudoti išoriškai. Ozonas – stiprus oksidatorius, jis puikiai naikina bakterijas, grybelį, virusus. Dėl serumo ir ląstelinių antioksidantų apsaugos, ozonas negali pažeisti sveikų ląstelių ar audinių. Jis taip pat skatina žaizdų gijimą, mažina žaizdos plotą, mažina odos patinimą ir paraudonavimą, mažina randų susidarymą. Tinka natūraliai gydyti egzemą, įsipjovimus, nudegimus, opas, dermatitus.

UAB „Ozono centras“ savo išskirtinės technologijos dėka gamina ozonu prisotintą kanapių aliejų*.
*Susisiekus individualiai galima ozonu prisotinti ir kitus aliejus pagal poreikį.

 

Kodėl kanapių aliejus?

UAB „Ozono centras“ naudoja vietines, Lietuvoje ekologiškai užaugintas pluoštines kanapes. Partneriai jas augina ir aliejų gamina čia pat Gargždų rajone. Tai itin tvarus ir aplinką mažai teršiantis sprendimas, kuris padeda sukurti šiuolaikinei visuomenei patrauklų produktą. Ozonu prisotinamas šalto spaudimo nerafinuotas kanapių aliejus, kuris išsaugo visas naudingąsias savo savybes.

Kanapių aliejuje nepakeičiamosios linolo (omega-6) ir alfa-linoleno (omega-3) riebalų rūgštys pasiskirstę žmogaus organizmui idealiu santykiu tarp 2:1 ir 3:1. Šiame aliejuje taip pat randamos omega-9 ir gamalinoleno rūgštys bei kanabidiolis, kariofilenas, beta-sitosterolis, vitaminas E, metil-salicilatas.
Šie komponentai mažina odos uždegimą bei slopina tiek ūminį tiek ir lėtinį skausmą. Kanapių sėklų aliejus pats iš savęs naudingas gydant egzemą, dermatitą, seborėjinį dermatitą, psoriazę, plokščiąją kerpligę, rožinę. Po ozonavimo jis tampa dar stipresnis ir naudingesnis.

 

Ozonu prisotinti aliejai grožio srityje

Šie aliejai plačiai naudojami grožio tikslais. Naudotojai pastebi, kad ozonu prisotinti aliejai mažina raukšles, celiulitą, strijas (prevencijai ir mažinimui). Ypatingai gerai poveikis pastebimas ozonuotą kanapių aliejų naudojant pirtyje. Karštyje išsiplėtę kraujagyslės dar geriau pasisavina ozoną ir jis pasiskirsto gilesniuose odos sluoksniuose.

Ozono procedūros plaukams taip pat dažnai sutinkama naujovė grožio salonuose. Tačiau jų naudojami preparatai retai kada būna ištiesu prisotinti ozonu. Reikėtų atkreipti dėmesį į tai kokiame buteliuke preparatas laikomas. Jei tai plastikinis, peršviečiamas buteliukas, laikomas kambario temperatūroje reikėtų suabejoti jo kokybe. Taip pat nepamiršti, kad ozonas greitai reaguoja su įvairiomis medžiagomis, todėl jei preparate yra ir kitų komponentų, vargu ar dar rasime ir aktyvaus ozono. Rinkoje rasti kokybiškai ozonu prisotintų aliejų ar kosmetikos priemonių yra išties sunku. Taip pat reikėtų nepamiršti, kad ozonas yra oksidatorius, o ne kaip dažnai grožio paslaugas teikiančios įmonės rašo antioksidantas.